Witamy!

Głównym celem projektu "Transfer projektu INNOVATRAIN" (akronim INNOVATRAIN TRANSFER) jest wspieranie zaawansowanego zarządzania procesami innowacji i ułatwienie wprowadzania innowacji w małych i średnich przedsiębiorstwach należących do sektora produkcyjnego.

W ramach projektu powstały szkolenia e-learningowe, których głównym celem szkolenia jest zwiększenie innowacyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez wdrażanie rozwiązań wspierających proces wprowadzania innowacji w firmie. Szkolenie obejmuje treści związane z pozyskaniem nowych pomysłów i wiedzy w celu:

  • poprawy przedsiębiorczości,
  • rozwoju produktów, 
  • stymulacji  innowacji przemysłowej w interakcji z klientem, 
  • wspólnego korzystania z wiedzy i innowacji, metod zarządzania procesami.

Głównym celem szkolenia jest zwiększenie innowacyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez wdrażanie rozwiązań wspierających proces wprowadzania innowacji w firmie. Szkolenie obejmuje treści związane z pozyskaniem nowych pomysłów i wiedzy w celu poprawy przedsiębiorczości, rozwoju produktów, stymulując innowacje przemysłowe, w interakcji z klientem, wspólne korzystanie z wiedzy i innowacji, metod zarządzania procesami.

Projekt realizowany jest przez konsorcjum, składające się z 4 partnerów:

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”. Niniejsza strona internetowa odzwierciedla jedynie stanowisko autorów, a Komisja Europejska ani Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną ani za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji.